ALL-FCIAC

Cheerleading

First Team

Erin Scheller Warde

Christina DeNatale Warde

Jessica Fox Ludlowe

Sydney Boland Warde

Rachel Fox Ludlowe

Katie Kirchgasser Ludlowe

Girls Basketball

First team

Daja Polk Warde

Iliana Krasniqi Warde

Second Team

Shania Osborne Warde

Third Team

Bridget Paulmann Ludlowe

Boys Basketball

First team

Sean Conway Warde

Second Team

Frank Lumaj Ludlowe

Marcel Parsons Warde

Girls Hockey

First Team

Courtney Scheetz (D) Fairfield co-op

Honorable Mention

Grace Flink Fairfield co-op

Kayla Shemesh Fairfield co-op

Casey Winslow Fairfield co-op

Betsy Winslow Fairfield co-op

Taylot Guarino Fairfield co-op

Sophia Guerrara Fairfield co-op

Wrestling

First Team

Alex Steele (132 ) Warde

Tim Kane (138) Warde

Izaake Zuckerman (152) Warde

Joe Gjinaj (182) Warde

Matt Couco (195) Warde

Second Team

Noah Zuckerman (120) Warde

Honorable Mention

Cole Shaugnessy (113) Warde

Luke Bender (126) Warde

Zach Taylor (126) Ludlowe

Sebastian Bastos-Neto (138) Ludlowe

Matheus Riberio (170) Warde

Dominic Mastro (182) Ludlowe

Boys Hockey

Second Team/Division I

Will Von Brauchitsch Fairfield co-op

Indoor Track

First Team

Will Brisman Warde

Sarah Leatherwood Ludlowe

Jaekwana Newton Ludlowe

Great Vanderblue Ludlowe

Brianna Auray Ludlowe

Alyssa Krauss Ludlowe

Jasmine Conduoh Warde

Gymnastics

ALL-SCC

Boys Hockey

Division I Second Team

Chris Brown Fairfield Prep

Boys Basketball

First Team

John Kelly Fairfield Prep

Patrick Harding Fairfield Prep

Indoor Track

1,600 meters

Drew Thompson Fairfield Prep

Boys Swimming

200-yard medley relay

Liam Colleran Fairfield Prep

Oliver Rus Fairfield Prep

Stanislav Yarmoussik Fairfield Prep

Martin Duffy Fairfield Prep

200-yard freestyle

Brody Biebel Fairfield Prep

Ben Fox

50-yard freestyle

Oliver Rus Fairfield Prep

100-yard butterfly

Stanislav Yarmoussik Fairfield Prep

100-yard backstroke

Liam Colleran Fairfield Prep

100-yard breaststroke

Oliver Rus Fairfield Prep

Wrestling

First Team

Kevin Zentner Fairfield Prep

Evan Titus Fairfield Prep

ALL-SWC

Cheerleading

Audrey D’Amico ND-Fairfield

All-Patriot

Madison Benevides ND-Fairfield

Sydney Manzo ND-Fairfield

Boys Basketball

First Team

Tyler Bourne ND-Fairfield

Nori Davis ND-Fairfield

All-Patriot

Josh Reaves ND-Fairfield

Honorable Mention

Colin Burke ND-Fairfield

Girls Basketball

Gabby Joseph ND-Fairfield

All-Patriot

Whitney Fulton ND-Fairfield

Precious Montgomery ND-Fairfield

Dayneira Artis ND-Fairfield

Honorable Mention

Zuquila Mbachiantim ND-Fairfield

Erin Harris ND-Fairfield

Boys Hockey

Division I Second Team

Brian Gallagher ND-Fairfield

Wrestling

Clyde Auba ND-Fairfield

Honorable Mention

Dan Geriak ND-Fairfield

Jacob Castillo ND-Fairfield

Tavon Simpson ND-Fairfield

Girls Indoor Track

Honorable Mention

Jillian Howe ND-Fairfield

(30)